joomla 1.6

Avukat İsmail CAN

01.01.1956 Düzce doğumludur. İlk,Orta ve Lise öğrenimini Düzce’de tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1980 yılında mezun oldu.1980-1981 yılları arasında Tokat’ta hakimlik yaptı. 1981 yılında Düzce Barosu’na kaydolarak fiilen  avukatlık yapmaya başlamıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Kamulaştırma, Gayrimenkul Hukuku ve İcra İflas Hukukunda uzmanlaşmıştır. Kariyerine CMK ve Baro Eğitim Seminerlerine katılarak devam etmiştir. Düzce’de faaliyet gösteren birçok dernek ve kulübe üye olup bu kulüp ve derneklerde fiilen de görev yapmaktadır.

Avukat Ata Hazar ÇINARLI

25.03.1983 Ankara doğumludur. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Ankara' da tamaladıktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2010 yılında mezun olmuştur. İstanbul Barosunda stajını tamamladıktan sonra 2012 yılından itibaren Düzce Barosuna kayıtlı avukat olarak çalışmaya başlamıştır.

İsmail CAN Avukatlık Bürosunda İcra- İflas Hukuku, Uluslararası Ticaret, İş Hukuku, Tazminat Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ceza Hukuku ve Türk Ticaret Hukuku alanlarında sorumlu avukat olarak çalışmaktadır.

Avukat Meral UYSAL

11.11.1990 Düzce doğumludur. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Düzce' de tamamladıktan sonra Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2014 yılında mezun olmuştur. Düzce Barosunda stajını tamamlamış olup İsmail Can Avukatlık Bürosunda İcra - İflas Hukuku, Aile Hukuku, Miras Hukuku, Tazminat Hukuku, İş Hukuku alanından sorumlu avukat olarak çalışmaktadır.

Avukat Birsen Korkmaz BABAOĞLU

25.07.1987 Bursa doğumludur. İlk, Orta ve lise öğrenimini Bursa'da tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet M.Y.O. dan mezun olmuştur. Daha sonra İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi' nden mezun olarak Bursa Barosunda avukatlık stajını tamamlamış olup İsmail Can Avukatlık Bürosunda İcra - İflas Hukuku, Bankacılık Hukuku, Ticaret Hukuku, Finans Hukuku alanından sorumlu avukat olarak çalışmaktadır.