joomla 1.6

Misyonumuz

  • Alanında mesleki yeniliklere ayak uydurarak hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak; güvenilirlik ve gizlilik ilkelerine bağlı kalarak müvekkillerimizi en iyi şekilde temsil etmektir.
  • Atatürk İlke ve İnkılapları ışığında, Türk Yargısına ve Düzce Barosu'na dürüst ve kanunlar çerçevesinde hizmet etmek, gelecek kuşaklara bilgi ve birikimlerimizi aktararak yol gösterici olmak,hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle her ne koşulda olursu olsun her zaman doğruyu ve adaleti savunmaktır.

Vizyonumuz

  • Bireysel ve Kurumsal ölçekli müvekillerin ihtiyaçlarını karşılayabilen dinamik ve uzmanlaşmış kadro ile hukuki alanda iyi bir danışmanlık firmaları arasında yer almak.
  • İsmail Can Avukatlık Bürosu profosyonellik ve kurumsallaşma ile birlikte, bir aile olarak hizmet sağlamayı esas edinmiştir. Bu doğrultuda, birlikte çalıştığı gerçek ve tüzel kişi müvekkilleri ile de profosyonellik yanında bir aile, bir bütün olmayı hedeflemiştir. Böylelikle ortaya çıkan aidiyet duygusu sebebiyle, yapılan tüm çalışmalarını, ayrım yapmaksızın, bizzat kendi işiymişçesine, ayrıntılı ve mükemmeliyetçi bir zihniyet ile gerçekleştirmektedir.